PC BİLİŞİM - SATILIK ALAN ADI

 Web Tasarım Nedir ve Neden Yapılması Gereklidir.

       Öncelikle belirtmek isterim ki yeni çıkan yasaya göre web sitesi olmayanlara ağır cezalar var.  Tabiki siz bu cezada yer almak istemezsiniz, bizde istemeyiz.
       Yaptığımız internet siteleri, sizin ve benim açımızdan önemlidir. Çünkü siz kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm dünyaya satmak istersiniz. Bende sizin web sitenizi yaptığım için bende kendimi dünyaya tanıtıyorum.Web sitesi dediğiniz kurumsal kimliğinizi tek tık ile dünyaya tanıtmak demektir. Projelerime baktığınızda büyük firmalarla çalıştığımı görebilirsiniz. Yaptığımız web tasarım size özel yönetim paneli ve web tasarımı yapan kolay kullanım panelidir.
       Word dosyasında çalışır gibi kendiniz yönetebilir ve kayıt eder internet sitenizi yayına sokabilirsiniz.Ayrıca yaptığım web sitelerinde GOOGLE SEO dediğimiz googlede üst sıralarda çıkacak şekilde uyarlanmıştır. Size sadece bilgileri düzenlemek kalıyor. Daha fazla bilgi için de GOOGLE SEO Uygulama - Optimizasyon sayfama bakabilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

       Web siteniz tabiki hedefine ve amaçlarına göre ayarlanmalıdır. Eğerki arama motorlarında sizde üst sıralarda çıkmak istiyorsanız yazdığınız yazıların tamamen size ait olması gereklidir. Siz başka bir siteden alırsanız yazdıklarınızı GOOGLE kopya olarak görecektir ve fazla bir hit almazsınız.

Web Tasarım Nasıl Olmalıdır.

1) Hızlı bir şekilde açılmalıdır ve görselliği güzel olmalıdır.
2) Firmanızı tam olarak anlatmalı ve imajınızı göstermelisiniz.
3) Anasayfada yaptığınız işle alakalı görsel ve metin olması gerekmektedir.
4) Özellikle kullanımı kolay olmalıdır. Yani kendinizi müşteri olarak düşünün ve siteyi öyle kullanın.
5) Ayrıca yazdığınız bilgilerin yeterli olması gerekmektedir. Yani müşteri size telefon açtığında hangi ürünü istediğini kendisinin bilmesi gerekmektedir. Ürün ile alakı size soru sormaması gerekir.
6) Tabiki siteniz dinamik bir alt yapıya sahip olması gerekiyor. Ürün modülü olmasına dikkat etmelisiniz.


Web Siteniz 7 / 24 tanıtımınızı yapar.

      Neden web sitem olmalı sorusunun en net yanıtı firmanızın veya markanızın sanal ortamda yedi gün yirmidört saat kesintisiz olarak tanıtımını yapmasıdır. Web siteniz bu yönüyle en ucuz maaliyetli reklam ve tanıtım aracınızdır. Web sitenizin en önemli getirilerinden birisi de yine kesintisiz olarak hedef kitlenizin size istedikleri yerden gereksinim duydukları anda ulaşabilmelerine olanak sağlamasıdır. Ayrıca bir web sitesine sahip olarak rakiplerinize karşı rekabet gücünüzü arttırabilir, web sitesine sahip olmayan rekabetçi firmaların bir adım önüne geçebilirsiniz. Web tasarım çalışmalarımız için projelerim sayfama gözatabilirsiniz.


@ 2012 PC BİLİŞİM
Kişisel Çalışmalarımın ve Yazılarımın Paylaşıldığı Bir Web Sayfasıdır.
 Alıntı Yapıldığı Taktirde Bilgiler Paylaşılabilir.
Web Tasarım  -   Web Yazılım  -  Proje Geliştirme |