DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ
category Kategori : Web Yazılım
link Link : www.demirurunleri.com www.demircelikurunleri.com
etiket Özellikler : PHP, mysql ve javascript dilleri kullanıldı. Admin panelinden ürün eklenip, çıkartabilmek gibi bir çok özelliği vardır.
yorum Yorumlar : Şuanlık Yorum Yok

 Zamanın değerli olduğu bir çağda sektörün stok ve fiyat bilgilerine 7 gün 24 saat canlı olarak ulaşabileceğiniz, fiyat teklifi oluşturabileceğiniz kısacası demir çelik ile ilgili her türlü ihtiyacınızı bulabileceğiniz bir Web sitesinin eksikliğini gördüm ve PcBilisim.com sitesini kurdum. Amacım ihtiyaç duyulan demir çelik ürünlerinin ilk elden en hızlı şekilde imalatçı firmalara ve müşterilere ulaşmasıdır.

 

Pc Bilişim Demir Çelik Hesaplama Sistemi; Demir çelik sektörünü ele alan, piyasadaki malzemelerin hesaplama sıkıntısını göz önüne alarak satıcı-müşteri ilişkisini başka bir boyuta taşıma amacı içerisindedir. Yönetici panelinden istediği her sayfaya hemen müdahale edebilir. Örneğin; satıcı gün içerisinde birim fiyatları güncelleyebilir veyahut iskonto oranlarını değiştirebilme avantajı sunmaktadır. Bunun yanında müşteride istediği malzemeyi sepetine ekleyebilir ve aldığı malzemeler hakkında detaylı bilgilere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Kısacası müşteri sepetindeki malzemenin toplam ağırlığını, toplam uzunluğunu veya malzemelerin birim fiyatlarını aynı pencere görebilmektedir. Bunların dışında malzemeler hakkında detaylı bilgiler verebilir veya resimler ekleyebilme gibi birçok özelliği bir arada bulunduran bir sistemdir.

 

 

Her demir çeşidinin tutarı değişik hesaplanmaktaydı. Sistem admin bölümü sayesinde hangi matematiksel işlem yapılacağı seçilebilmekteydi. Sistemin en önemli özelliği de buydu, ayrıca sistem sonuç tutarını Türk lirası haricinde dolar ve euro bazında da hesaplayıp müşteriye sunmaktaydı. Tutar kutusunda görünen tutar miktarı, iskonto miktarını da içerisinde bulundurmaktaydı yani bütün işlemler göz önüne alınarak müşterilere sunulmaktadır.                               

 

Bütün bilgiler admin sayfası kontrolü altında bulunması sayfayı daha önemli kılıyordu. Yönetici fiyatlara ve iskonto oranlarına anında müdahale edilebiliyordu.

 

Daha önce böyle proje yapılmamasına rağmen hedeflendiği gibi sistem hatasız bir şekilde çalışmaktadır. Müşteriye online fiyat bilgisi veren ilk siteyi de yapmış olmam ayrı gurur kaynağı olmaktadır. Hedefim bu sistemi daha çok geliştirip bayilik sistemi olarak kullanılmasını sağlamak ve ürünün dağılının ve kaydının tek bir yerde bulunmasını sağlamak.Bütün bilgilerin bulunabileceği bir sayfa düşünün, işte bu yazılım bu özelliklere sahiptir.

 

Yapmış olduğum projenin birçok eksiği göze çarpmaktadır. Bu eksikleri de sponsorlar ve destekçiler yardımı ile gidereceğimi ve ileride bu projem büyük işlere imza atabileceği kanısındayım.Yorumlarınızı BekliyorumÖrnek: 1881

@ 2012 PC BİLİŞİM
Kişisel Çalışmalarımın ve Yazılarımın Paylaşıldığı Bir Web Sayfasıdır.
 Alıntı Yapıldığı Taktirde Bilgiler Paylaşılabilir.
Web Tasarım  -   Web Yazılım  -  Proje Geliştirme |