PC BİLİŞİM - SATILIK ALAN ADI

Web Yazılım

        Html, javascript, jquery, ajax ve php ile hazırladığımız sitelerimizin tüm sistemlerini belirleyebileceğiniz gibi tasarımına da müdahale edebilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda web sitenizikomple yönetilebilir bir biçimde de yazabiliriz. Web sitenizin güncel olması hem müşterileriniz hem de arama motorları için gerekli olan bir çalışmadır.


Web Tasarım

       Yaptığımız internet siteleri, sizin ve benim açımızdan önemlidir. Çünkü siz kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm dünyaya satmak istersiniz. Bende sizin web sitenizi yaptığım için bende kendimi dünyaya tanıtıyorum.Web sitesi dediğiniz kurumsal kimliğinizi tek tık ile dünyaya tanıtmak demektir.



Grafik Tasarım

         Web tasarım yani web grafik tasarımı, görsel olarak web sitesinin bir kurum yada bir bireye özgün bir biçimde sunmak için görsel olarak biçimlendirilmesine denir. Web tasarım yapabilmek için profesyonel bir Grafiker`e ihtiyaç vardır. Bu konuda deneyimli olmanın yanında, görsel grafiği güçlü kişiler olmak zorundalardır.


Yedekleme

       Yedekleme bilgi/veri yatırımımızı korumanın bir yoludur. Bilgilerimizin çeşitli kopyalarına sahip olursak, hazırladığımız verilerde oluşabilecek bir kayıp yada herhangi bir istemsiz durum bizim için problem teşkil etmez.



Seo Uygulama / Optimizasyon

        SEO Ingilizce karşılığı olan Search Engine Optimization veya Search Engine Optimizer kelimesinin karşılığıdır. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Site yada sayfanız için yaptığınız her türlü optimizasyon işlemine verilen genel ad da denilebilir. Site veya sayfalarınızın Arama Motorları tarafından daha kolay bulunup indekslenmesı ve Arama Sonuç Sayfalarında (SERP) üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla site veya sayfalarınıza uygulanan işlemlerdir.



Hosting

      İnternet üzerinde yayınlanmak için hazırlanmış web sayfaların internet bağlantılı bilgisayarlardan ulaşılabilmesi için bu sayfaların yüksek kapasiteli, hızlı ve sürekli internet bağlantısına sahip sunucularda tutulması gerekmektedir.


Domain

      Domain (alan adı), sahip odluğunuz şirketin internet üzerindeki kimliğidir. İnternette yer almak için başvurduğunuzda size bir internet protokol numarası verilir.Buna IP adresi (İnternet Protokol Adres) denir. İnternette bulunan her bilgisayarın farklı bir IP adresi vardır.İnternetteki diğer bilgisayarlarla iletişim kurabilmek bu IP adresleri aracılığıyla olmaktadır.



@ 2012 PC BİLİŞİM
Kişisel Çalışmalarımın ve Yazılarımın Paylaşıldığı Bir Web Sayfasıdır.
 Alıntı Yapıldığı Taktirde Bilgiler Paylaşılabilir.
Web Tasarım  -   Web Yazılım  -  Proje Geliştirme |